Цей легкий акумуляторний інструмент має реверс. Механічний редуктор на металевих шестернях працює на двох швидкостях. Тут можна працювати у двох режимах. Перший – це режим від нуля до 350 обертів на хвилину, який дозволяє працювати з максимальним обертовим моментом в якості шуруповерта, а також застосовується для свердління, яке вимагає великих зусиль. Другий режим – від нуля до 1300 обертів в хвилину. Його застосовують для того, щоб свердлити тонкі отвори, причому тут додаток великої сили абсолютно не потрібно.
Для того щоб вибрати потрібні параметри роботи у дрилі даної моделі, використовується восемнадцатипозиционный кільцевої перемикач крутного моменту. Тут швидкість обертання шпинделя змінюється в залежності від того, яка сила натискання на клавішу пуску. Завдяки тому, що корпус акумуляторної дрилі-шуруповерта Makita DF330DWE виготовлений з ударостійкого пластику, цей інструмент відмінно захищений від будь-яких механічних пошкоджень. Джерело живлення даної моделі – акумуляторна батарея Li-Ion, показник ємності якої дорівнює 2 А/год, а робоча напруга становить 10.8 Ст. У цій дрилі дуже ергономічний корпус, а також зручна рукоятка з гумовими вставками.
Дриль-шуруповерт акумуляторний Makita DF330DWE для комфортною, зручною роботи має в корпусі вбудоване підсвічування робочої зони.
Якщо потрібно протягом тривалого часу працювати з дрилем-шуруповертом Makita DF330DWE, застосовується блокіратор вмикача. Завдяки наявності десятимиллиметрового патрона з системою фіксації шпинделя робочу оснащення можна швидко змінити.
Особливості:
-
Новий шуруповерт Makita з технологією LXT;
-
Збільшення загального терміну служби на 430%;
-
2-х скоростной планетарный редуктор с металлическими шестернями;
-
Установка 18-ти ступеней крутящего момента, электронная регулировка числа оборотов и тормоз двигателя;
-
4-х полюсной легкий и компактный двигатель постоянного тока;
-
Автоматическая фиксация шпинделя;
-
Вес аккумулятора уменьшен на 40%.
Характеристики:
-
Мощность: 12В;
-
Число оборотов: - 0-350/1300 об/мин;
-
Усилие затягивание (крутящий момент), макс: - 24 Nm;
-
Диаметр сверления: - дерево - 20 мм, сталь -10 мм;
-
Сверлильный патрон: - 0,8-10 мм;
-
Число позиций регулировки крутящего момента: - 18+1;
-
Аккумулятор (литий-ионный): - 12V/2.0Ah;
-
Час зарядки: - 1 година;
-
Вага: - 1,0 кг;
-
Розмір кейса - 45х32х10 (см);
-
LED підсвічування: - є.
Комплектація:
-
Шуруповерт Makita DF330DWE.
-
Два літій-іонних акумулятора 12V/2.0 Ah.
-
Зарядний пристрій.
-
Інструкція російською мовою.
-
Набір інструментів (змінюється в залежності від постачання).
-
Пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Кейс |
| Максимальна кількість оборотів | 1300 |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Максимальний крутний момент | 24 H*m |
| Вага | 1 |
| Мінімальний діаметр патрона | 0,8 |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 |
- Ціна: 2 035 ₴





