Авто-матрац являє собою зразок звичайний надувний матрац але з додатковою секцією яка розміщується у вільному просторі біля заднього сидіння , посунув ближче переднє сидіння і перетворили половину автомобіля в зручне ліжко .
Розмір 143*87*45 см підійде для більшості автомобілів .У матраці секції надуваються окремо , що дозволяє при бажанні використовувати як звичайний матрац , або як надувний диванчик якщо його перевернути.
Якщо Ви любитель подорожувати і вас ніч застала в дорозі, не треба боятися, що немає даху над головою для сну, та й тепер немає проблеми сну діточок в дорозі. Якщо діти втомилися і пора відпочивати ось він ваш ідеальний варіант, як для дорослих так і дітей і головне мало місця займає в багажнику.
Матеріал верхнього шару екологічний , не піддається впливу прямих сонячних променів, вологи і перепадів температур. В згорнутому вигляді виріб займає дуже мало місця. Тобто така ліжко буде кращим рішенням для тривалих подорожей на автомобілі.
Надувний матрац (ліжко) також буде зручний для тих, хто їздить в тривалі поїздки і ночує в автомобілі.
Переваги:
-
Секції матраца надуваються окремо, що дозволяє використовувати його як звичайний матрац, що підходить для пікніка або пляжного відпочинку;
-
Матеріал верхнього шару матраца стійкий до попаданню вологи і прямих сонячних променів, висока якість вінілу дозволяє витримувати навантаження до 400 кг;
-
Матрац виготовлений з екологічних та гіпоалергенних матеріалів. Верхня частина покрита бархатистим шаром, що запобігає зісковзування;
-
Легко миється вологою тканиною;
-
В зібраному вигляді займає дуже мало місця і легко поміщається в зручну сумку чохол, яка не займе багато місця у вашому багажнику.
Характеристики:
-
Розміри: основна секція 138 см х 85 см;
-
Розміри у зібраному вигляді 32*32*7 см;
-
Вага 2,5 кг ;
-
Кольори: чорний, бежевий.
Комплектація:
-
Матрац.
-
Дві надувні подушки.
-
Чохол (сумка для зберігання).
-
Ремкомплект (2 латки).
-
Насос ( працює від прикурювача).
-
Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насосу | Електричний |
| Верхня сторона виробу | велюр |
| Бічні стінки виробу | Так |
| Надувна подушка | 2 |
- Ціна: 948 ₴





